Regulamin

Zanim wyślesz paczkę zapoznaj się z obowiązującymi zasadami.

Jeżeli nie akceptujesz naszego regulaminu prosimy o zrezygnowanie z naszych usług. 

M3 Transport - Regulamin

1. Sprawy ogólne:

1.1

Każda paczka musi być zaadresowana (kod pocztowy, ulica, nr domu oraz nr telefonu do odbiorcy)

1.2

Płatność u kuriera lub przelewem (numery konta dostępne w zakładce kontakt)

1.3

W przypadku płatności przelewem w tytule prosimy o podanie postcodu (adresu zamieszkania) dostarczanej paczki.

1.4

Paczka wysłana z Anglii dotrze do Ciebie w środę lub czwartek.

1.5

Niezaadresowane paczki zostają na magazynie do wyjaśnienia

1.6

Nie odpowiadamy w przypadku podania błędnego adresu dostawy 

1.7

Paczki na terenie Polski odbiera i dostarcza na nasze zlecenie zewnętrzna firma DPD.

1.8

Wszystkie przesyłki przed wyjazdem są sprawdzane, czy nie zawierają zabronionych produktów. Wysyłając paczkę naszą firmą wyrażasz na to zgodę. Nie bierzemy odpowiedzialności za notoryczne próby przemytu.

1.9

Do każdej wysyłanej paczki obowiązkowe jest przyklejenie deklaracji cn23. Brak deklaracji skutkuje dopłatą w wysokości 5£.

1.10

Nie przewozimy telewizorów. Jeśli ktoś się na to decyduje robi to na własną odpowiedzialność.

1.11

Rzeczy wkładane do paczki o wartości powyżej 100 funtów obowiązkowo należy nam zgłosić. Np. sprzęt elektroniczny, kuchenny, maszyny innego rodzaju, kosmetyki, biżuterie. Paczki będą dodatkowo ubezpieczone przez DPD. W przypadku braku poinformowania nas o tym nie odpowiadamy za szkody.

1.12

W przypadku uszkodzenia lub zaginięcia paczki odpowiadamy do kwoty 1000 zł. 

2. Wygląd paczki:

2.1

Paczka standardowa to KARTON o sumie boków do 150cm oraz wadze do 30kg. Każdy inny sposób opakowania paczki wiąże się z dopłatą

2.2

Paczka musi być spakowana w twardy karton, mocno owinięta taśmą. Proszę dostosować wagę paczki do wytrzymałości kartonu. Karton musi być w całości równomiernie wypełniony, w innym wypadku istnieje możliwość jego uszkodzenia podczas załadunku.

2.3

Paczka nie może posiadać wystających elementów. Wysyłanie tego rodzaju przesyłek wiąże się z dopłatami.

2.4

Zastrzegamy sobie prawo nie przyjęcia do przewozu rzeczy, jeśli nie są wystarczająco zabezpieczone.

2.5

Nadawca odpowiada za zabezpieczenie paczki. Nie odpowiadamy za uszkodzenia powstałe w wyniku złego doboru kartonu, który nie wytrzymał ciężaru zawartości.

2.6

Nie odpowiadamy za uszkodzenia powstałe w wyniku niedbałego spakowania paczki, np. karton wypełniony do połowy, w którym spakowane elementy obijają się same o siebie.

2.7 

Nie odpowiadamy za uszkodzenia powstałe w wyniku umieszczenia w kartonie różnego rodzaju sprzętów bez żadnego zabezpieczenia. Karton nie jest zabezpieczeniem.

2.8

Osoby wysyłające rzeczy w plastikowych pudełkach robią to na własną odpowiedzialność. Zalecamy stosowanie kartonów, ponieważ plastikowe pudełka pękają pod wpływem ciężaru.

3. Zabraniamy:

3.1

Zakazujemy wysyłania słoików z jedzeniem. Jeżeli ktoś mimo to nada taką paczkę, nie odpowiadamy za uszkodzenia. Szkodami wyrządzonymi przez zalanie innych paczek obciążymy nadawcę.

3.2

Zakazujemy wysyłania wszelkiego rodzaju płynów ( przede wszystkim płynów do prania, do mycia naczyń, żeli pod prysznic). Paczki układane są na sobie, czasami pod wpływem ciężaru pojemnik się otwiera i zalewa cała zawartość paczki oraz wszystkie dookoła. Jeżeli ktoś się na to decyduje, robi to na własną odpowiedzialność.

3.3

Zabronione jest umieszczanie w paczkach alkoholu, wyrobów tytoniowych, sterydów oraz innych wyrobów podlegających akcyzie. Wyżej wymienione przedmioty ulegają konfiskacie.

3.4

Zabraniamy wysyłania szklanych oraz szczególnie kruchych przedmiotów, jeśli ktoś się na to decyduje robi to na własną odpowiedzialność.

Scroll to Top